+420 774 717 302
info@rekopress.cz

Sádrokartony

SÁDROKARTONOVÉ PODHLEDY

SDK podhledy naši zákaznící většinou volí z důvodu odhlučnění, tepelné úspory a zjednodušení rozvodů nové elektroinstalace. Ve starších bytových jednotkách s vysokými stropy, Vám snížení stropu SDK deskami zaručí mnohem menší spotřebu tepelné energie. Další výhodou SDK podhledu je možnost umístění osvětlení libovolně dle představy zákazníka (bodovké světla, lustry, led osvětlení atd..)

Díky tomu že SDK desky jsou perfektně rovné a hladké jsou taky velmi žádané i z estetického hlediska.

V místnostech, kde je možnost vzniku požáru ( kuchyně, technické místnosti),  lze požít žáruvzdorné tabule, naopak v místnostech s větší vlhkostí (koupelna) používáme voděodolné tabule.

VYROVNÁNI KOUPELNOVÝCH PROSTOR

SDK tabule používáme také pro vyrovnání zdí v koupelnových prostorách, abychom dosáhli perfektní rovinnosti a pravých úhlů důležitých k obkládání kachličkami a montáži sanity (vany, rohové kouty, atp.)

SÁDROKARTONOVÉ PŘÍCKY

Sádrokartonové příčky (systém suché výstavby), je moderní a efektivní způsob výstavby příček a bytových jader. Díky tomuto způsobu lze libovolně měnit dispoziční uspořádání vašeho bytu, ušetřit místo a vytvořit řešení, které jsou jinými způsoby těžko dosažitelné.