+420 774 717 302
info@rekopress.cz

Podlahy

Realizujeme veškeré práce v oboru podlahářství dle požadavků a představ zákazníka
  • pokládky všech podlahových krytin (Vinyl,pvc,plovoučky atd.)
    likdvidace a odvoz stávající podlahy
  • srovnávání a úpravy všech druhů podkladů
  • nivelace suchou i mokrou metodou (realizujei nejkvalitnější metodu suché nivelace kombinací podlahových desek Fermacell a Liapor podsypu)
  • čištění stávajících podlah
  • renovace podlah
  • měření rovinnosti a vlhkosti podlahy
DRUHY NIVELACE

Suchá metoda

Tuto metodu provádíme v případě kdy je nutno danou podlahu navýšit o několik centimetrů z důvodů velké nerovnosti stávající podlahy. Jedná se o kombinaci podlahových desek Fermacell a Liapor podsypu. Suchou metodu využíváme v případě kde nelze použít nivelační stěrku. Varianta se převážně používá v rodinných domech a půdních prostorech.

Mokrá metoda

Jedná se o vyrovnání stávajícího podkladu pomocí nivelační hmoty, která vyrovná nerovnosti do max 2 cm. Tato metoda zaručí dokonalé podloží pro následnou pokládku finální podlahy .

Vinylová podlaha
Našim klentům vždy doporučujeme vinylovou podlahu která je momentálně nejkvalitnější podlahovou krytinou na trhu díky své odolnosti vůči mechanickému poškození, voděodolnosti a téměř nulové hlučnosti při chůzi. Před pokladkou vinylové podlahy je důležíté dokonale vyrovnat podklad. Provádí se suchou nebo mokrou metodou .

Plovoucí podlaha (laminatová)
Plovoucí podlahy jsou z finančního hlediska méně náročné ale v dnešní době už nejsou z daleka nejvyužívanější podlahovou krytinou. Při pokládce plovoucí podlahy se neklade důraz na dokonale vyrovnaný podklad. Drobné nerovnosti se vyrovnají pomocí mirelonu, který se pokládá pod každou plovoucí podlahu. Další výhodou je časová nenáročnost.